קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
איך לבחור מתנות לעובדים - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

איך לבחור מתנות לעובדים

מתנות לעובדים מהמעביד או וועד העובדים, מוענקות לאורך כל ימות השנה מסיבות שונות, לרבות, מתנה לעובדים לראש השנה או לחג פסח, מתנות אישיות לעובדים החוגגים ימי הולדת או כל אירוע משמח אחר בחייהם האישיים ( לידה, נישואין, קידום בעבודה וכדומה ) וסיבות נוספות בגינן מקובל להעניק מתנה לציבור העובדים בבית העסק, החברה או הארגון.
 

לצד מגוון המתנות ולצד מגוון רעיונות למתנות לעובדים עולה תמיד השאלה המופיעה בכותרת: איך לבחור מתנות לעובדים ועל שאלה זו ננסה להשיב בשורות הבאות.
 

מתנות לעובדים – כיצד לבחור אותן?


את המתנה לעובדים מומלץ לבחור בהתאם למספר קריטריונים מקדימים כגון: מטרת הענקת המתנה, מסגרת תקציב העומדת לרשותכם לצורך רכישת המתנות ואופי השימוש במתנה. בכל הנוגע למטרת הענקת המתנה חשוב לעשות הפרדה בין מתנה לעובדים לחג הקרב ובא לבין מתנה אישית לעובדים בגין אירועים שונים בחייהם. בכל הנוגע לבחירת מתנות לפי תקציב מומלץ להגדיר את מסגרת התקציב בהתאם למספר המתנות (שווי מספר העובדים) הנחוץ לכם. 
בכל הנוגע לבחירת המתנה בהתאם לאופי השימוש בה מומלץ לבחון את האופציה לרכישת מתנות למשרד היכולות לשמש את העומד בתוך שטח המשרד ובמקרה זה ניתן לרכוש מתנה חברתית לכלל ציבור העובדים כגון: יום פינוק משותף לעובדים בספא וכדומה.
 

 
יומנים יוקרתיים לעובדים

 

מתנות בעל ערך מוסף לבעלי העסק, החברה או הארגון


רכישה של מתנות לעובדים המהוות ערך מוסף לבעלי העסק, החברה או הארגון הן הגדרה כללית לכל אותם מוצרי פרסום ממותגים אותם ניתן להעניק כמתנה לעובד, לרבות, עט יוקרתי ומהודר עליו מודפס לוגו החברה, בית העסק או הארגון לצד הדפסת משי שם של העובד, מוצרי פרסום למשרד כגון: עכבר למחשב או פד לעכבר עליו מודפס לוגו החברה ושם העובד ותפקידו בבית העסק או אפילו בקבוק יין ממותג עם הדפס תמונה של העובד/ת כתווית לבקבוק היין. מתנות לעובדים באמצעות מוצרי פרסום יכולות לשמש כמעין גימיק מדליק ויצירתי והערך המוסף שלהן טמון בעובדה שהעובד/ת יעשה במתנה שימוש יומיומי בשטח המשרד ובכך תחושת השייכות של העובד/ת למקום עבודתו מתחזקת.
 
על אותו עיקרון מומלץ לרכוש מתנה למנהלים בארגון, בחברה או בבית העסק. מתנות לצוות ההנהלה כוללות בין היתר מגוון רחב של מוצרי פרסום ומוצרים אותם המנהלים הבכירים יוכלו לתלות בחדרם ובכך המתנה "חשופה" לכל לקוח אסטרטגי או לכל עובד/ת המבקר בחדרם. 
כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מתנות אישיות המותאמות לציבור העובדים בכל חברה, ארגון ובית עסק. מתנות אלו מוצעות לכם גם במסגרת מוצרי פרסום ממותגים אותם ניתן להעניק לכל עובד/ת כמתנה אישית בעלת ערך מוסף עבורכם ועבורו. 
הבחירה של סוג ואופי המתנה חייבת להיעשות בהתאם לקריטריונים המופיעים לעיל. הקפדה יתרה על סוג ואופי המתנה תאפשר גם לכם להעניק מתנה אישית בעלת ערך מוסף לכל עובד/ת. מחשבון לבן מהודר למנהל