קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
איך נשפר את ביצועי העובדים בעסק? - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

איך נשפר את ביצועי העובדים

איך נשפר את ביצועי העובדים בעסק?

כל בעל עסק היה רוצה שהעובדים שלו יהיו יעילים ויעבדו בצורה הכי טובה ופורייה שיש. לשם כך כדאי לו לנקוט בכמה פעולות אשר בזכותן העובדים יעבדו על בסיס קבוע בצורה טובה ויעילה ויפגינו נאמנות ואפילו חיבה כלפי מקום העבודה או העסק. כל הפעולות האלה מבוססות על הפגנת הערכה והוקרה לעובדים, על העברת הידיעה על כך שיש להם חלק חשוב בהצלחת העסק ובעידוד המשך העבודה הטובה. ישנן כמה וכמה דרכים להפגנת רגשות אלה כלפי העובדים.

 

ישיבת צוות

 

הדבר הראשון שחייב לקרות הוא כמובן תנאי העסקה טובים, הוגנים ונעימים. שכר הוגן וממוצע, משרד נעים ומסביר פנים, סביבת עבודה ידידותית המשרה רוגע ושלווה ומנהלים שנותנים תחושה שאפשר לגשת אליהם, לשוחח עמם על כל נושא ולא להסתיר מהם דבר. דרך נוספת היא שיתוף בנושאים עסקיים - כך העובדים יידעו בדיוק מה התוצר של עמלם, מה קורה בעסק ואיך מתבטאת העבודה שלהם בעיני מנהלי החברה או הלקוחות עצמם.

 

שיפור תחושת השייכות של העובד

כאשר העובד ירגיש במקום העבודה כמו בבית, ותהיה קרבה משפחתית בין העובדים - אין ספק שיש בכך כדי לסייע בהעלאת יעילות העובדים והרצון שלהם לתרום למקום העבודה. חשוב מאד לזכור תמיד שהעובדים הם קודם כל בני אדם. כאלה יש להם רגשות, יש להם את המטענים האישיים שלהם ואת המחשבות שלהם. לכל עובד יש את סיפור חייו ואת המשפחה שסביבו. כאשר העובד ירגיש שאוהבים אותו, שהוא חשוב למקום העבודה כמו גם בני משפחתו - אין ספק שביצועיו העסקיים והמקצועיים ישתפרו כל הזמן.

דרך מצוינת ונפוצה מאד לשפר את ביצועי העובדים היא להציע תמריצים בתמורה לסיום מיזמים או עבודה בקצב מהיר ויסודי. ימי גיבוש, טיולים, ערבי חברה, פעילויות חברתיות, מתנות לעובדים בחגים ועוד, הם אפשרויות מצוינות לשבור שגרה, לאוורר את העובדים מכותלי המשרד ולהעמיק את ההכרות בינם לבין עצמם. אחרי יום של כיף מחות למשרד אין ספק שהעובדים יחזרו למחרת לעבודה עם חיוך על הפנים ועם תחושת הערכה רבה כלפי מקום העבודה.

המאמר באדיבות X2Y ייעוץ עסקי