קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
גימיקים לאירועים ומיתוג רכבי תהלוכות - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

גימיקים לאירועים ומיתוג רכבי תהלוכות

ידוע כי אדם שלא ראה את השמחה שמתחוללת בתהלוכת הכנסת ספר תורה, למעשה לא ראה באמת שמחה מימיו. מדובר בטקס מרגש ומיוחד של הכנסת ספרי תורה, אירוע חגיגי שמשתתפים בו קהילה שלמה של דתיים חרדים, הטקס כולו גדוש בשמחה ופאר. טקס שכולו חווית ריקודים ושירה פייטנית עם מוסיקה רווית סגנונות, כשברקע מגוון של קישוטים צבעוניים וגימיקים חדשניים.

בשל גודל האירוע, כמות המשתתפים והאופי האומנותי שלו, רכבי תהלוכה הפכו לפלטפורמה מעולה לגימיקים ומיתוג. רכבי תהלוכה מטרתם שכל העיניים יישאו אליהם ושם למעשה תמורכז השמחה ומשם תצא. כמו לדוגמא רכב תהלוכת ספר תורה. באירוע כזה הרכב הוא למעשה במה יצירתית שמקושטת באורות ואלמנטים מסוגננים, הרכב מכיל מגוון של פריטי יהדות וקודש וכל המשתתפים חגים סביבו. אחד האלמנטים המוכרים לדוגמת רכב תהלוכת ספר תורה, הוא הכתרים המסתובבים ועוד. לכן ניתן לראות רכבים אלה גדושים בגימיקים רבים שהם גם נועדו למטרות שיווק ומיתוג.  

רכב תהלוכת ספר תורה

 

גימיקים שונים

יש היום מגוון של גימיקים לאירועים כמו אירוע חתונה או בר מצווה או אירוע של חברה, שם תוכלו בקלות לזהות את הגימיקים שעושים את הקישור המידי למטרות שיווקיות. אירועים אלה עמוסים בגימיקים רבים ממותגים שמכילים תוכן ומסרים שבהם יחפצו החברות או הארגונים השונים להפיץ לכל. לכן, לא בכדי, גם רכבי תהלוכת ספרי קודש יראו בכך הזדמנות מעולה למתג את כל מה שהאירוע בא לסמל את כל דברי הקדושה, האמונה והמסרים הדתיים הרבים שהאירוע מכיל ועוד. 

 

רכב תהלוכה של ספר תורה ממותג

בתחילת כל תהלוכת ספר תורה, יתקיים ברכב עצמו לעיני הרבים, טכס של הכנסת ספר התורה בו מקשטים את ספר התורה בכתרי תורה רבים מהודרים ומוארים. מעליהם תתפרש לה חופה מהודרת שתהיה רקומה ברקמה יפה. כמו כן, יהיו ברכב תחת החופה ארבע מוטות שישלימו את כל המראה המרשים.
בתחילת הטכס יישאו את הספר מבוגרים, לצד קהל גדול של ילדים רבים שאוחזים בידיהם גימיקים רבים כגון פנסי לפיד ואביזרי קול ושמחה, רוקדים וצוהלים. על הרכב יפורסמו בצבעוניות ותאורה מהבהבת, פסקי תורה ודברי חכמים שיאירו את עיניהם של כל מי שמביט אל הרכב ויהדהדו בראשם של כל משתתפי באירוע, וכן פרטי התקשרות של החברה המשכירה את הרכב ומפיקה את האירוע, שרואה בטכס פלטפורמה מעולה לשיווק ומיתוג העסק שלהם. 

רכבי תהלוכה

רכבי תהלוכה מצוידים במגוון אביזרים כמו מערכת כריזה או כבלים, תאורת פרוז'קטור, מערכת סאונד ועוד. כמו כן, יש צוות מיומן שיכול לסייע בזמן הטקס או לפני, שיכול לייעץ ולתת חוות דעת לגבי רעיונות שונים ומגוונים. הוא יכול גם לספק אביזרי גימיק ומוצרי מיתוג שונים לרכבים, והוא גם יידע להתאים את עצמו לכל אירוע שמחה כמו יום חג לירושלים, שמחת תורה, חג השבועות, פורים, לתהלוכות בית ספר ועוד.