קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
הדפסה על מגבות לצורכי שיווק וקד"מ - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

הדפסה על מגבות

הדפסה על מגבות הינו שירות מקצועי המיושם על ידי בתי דפוס שונים העוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות והדפסה על גבי מוצרים שונים המיוצרים מחומרי גלם שונים, לרבות, מוצרי טקסטיל הכוללים בתוכם מגבות רחצה, מגבות פנים, מגבות ידיים, מגבות חוף וכדומה. 

הדפסה על מגבת מנדפת

הדפסה על מגבות – למי היא מיועדת?

ההדפסה על גבי מגבות מיועדת למגוון רחב של צרכים ומטרות כגון:

ענף האירועים – חלוקת מגבת כמעין גימיק לאירוע שעל גביה מודפסים פרטים שונים מהאירוע 
 

ענף השיווק - הדפסה על מגבות לצרכי שיווק מוצרים כאלו ואחרים (לדוגמא: שיווק של סבוני רחצה באמצעות מתנה קד"מ של מגבת פנים או ידיים עם הדפס לוגו של מותג סבון הרחצה). 
 

ענף הפרסום - במסגרת הדפסה של פרסומת על גבי מגבות חוף או פרסום על מגבת רחצה ביתית. השימוש במגבת הופך את הפרסום המודפס למעין שלט חוצות קטן ואישי אליו נחשפים קהלי יעד שונים. 
ענף המתנות לעובדים- את המגבת ניתן לספק כמתנה לעובדים וללקוחות לקראת הקיץ במידה ומדובר במגבת חוף או לאורך כל ימות השנה במידה ומדובר במגבת ביתית. 

 

מדוע בכלל מומלץ לפרסם על מגבת? 

פרסום על מגבות מתאפשר כיום הודות לשתי שיטות הדפסה עיקריות ומתקדמות המאפשרות לכם ליהנות מאיכויות הדפסה גבוהות במיוחד (שיטת הדפוס משי ושיטת דפוס סובלימציה) בשתי שיטות הדפסה אלו תוכלו ליהנות מאיכויות הדפסה גבוהות במיוחד המאפשרות לכם להדפיס על כל שטח המדפסת או בחלקים מסוימים ממנה ובכך להפוך את האלמנט הפרסומי המודפס למעין פרסומת זמינה בה צופה גם האדם העושה שימוש במגבת וגם האנשים מסביבו (לדוגמא במסגרת פרסום על גבי מגבות חוף). 

כמו כן, ניתן ליהנות מהדפסות יוקרתיות יותר על גבי מגבות לאורחים בבתי מלון, אולמות אירועים ומתמחי אירוח נוספים וזאת באמצעות הדפסת רקמה על גבי המגבת. הדפסה יוקרתית זו מהווה אמצעי יעיל לצרכי מיתוג בית העסק.

 

פרסום על מגבות - מה חשוב לדעת? 

הפרסום על גבי מגבות הינו אמצעי פרסום יעיל וזול בהשוואה לאפשרויות פרסום אחרות העומדות לרשותכם, כאשר השימוש באותה מגבת הופך לקבוע ותדיר בהתאם לאיכות המגבת גם לאחר מספר כביסות ולכן אנו ממליצים לכם שלא לבצע הדפסה על גבי מוצרי טקסטיל ירודים באיכותם אלא לבחור דווקא באותם מוצרי טקסטיל מסוג א' היכולים להבטיח לכם שמקבל המגבת יעשה בה שימוש גם לאחר מספר כביסות ולא יזרוק אותה הצידה מחוסר נעימות במהלך השימוש בה. 

כמו כן, חשוב לבחור בבית דפוס המתמחה בהדפסה על מוצרים שונים לצורך הדפסה על מגבות. בתי דפוס המובילים ביותר בתחום מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי עיצוב ושירותי הבאה לדפוס המבטיחים לכם את התוצר הסופי ברמת ההדפסה הגבוהה ביותר. במידה ואתם עדיין מתלבטים האם להדפיס פרסומת על מגבת או לא, אנו ממליצים לכם לבקר באחד מחופי הרחצה בישראל ולהיחשף מקרוב ליתרונותיו של הפרסום המופיע על גבי אחת ממגבות החוף של אחד מהמתרחצים במקום.

הדפסה על מגבות פנים