קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
הדפסת מדבקות לעסקים בתחילת דרכם - אור גרופ לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

הדפסת מדבקות לעסקים בתחילת דרכם

כל עסק בתחילת דרכו נזקק לכלים שיווקיים ולאמצעים אשר יצרו לו את הקליינטורה הקבועה והמשמעותית. למעשה, השיווק הינו הכלי המרכזי המשמש כל בית עסק להתפתח ולגדול. הקליינטורה היא זו המאפשרת לבית העסק להמשיך להשקיע במחלקות נוספות ולכן ללא שיווק – העסק יוותר במקומו וינבול.

בעידן בו השיווק הינו חלק הכרחי לצורך יצירת קליינטורה והתחרות מתמדת, חשוב להמציא כל הזמן אמצעים חדשים ומקוריים לשיווק ולפרסום. הדפסת מדבקות הנושאות את לוגו העסק הינה בין האמצעים היעילים, הפרודוקטיביים והרווחיים עבור כל בית עסק המעוניין ליצור קליינטורה גדולה יותר ולהגיע לקהלי יעד חדשים.

הדפסת תוויות על מוצרים - קידום המוצר של העסק

היתרונות של הדפסת מדבקות

היתרון המשמעותי של הדפסת מדבקות הינו האפשרות ליצור למעשה, כל סגנון רצוי וכל עיצוב מעניין. האחראיים על השיווק ועל העיצוב בחברה יכולים לתת יד חופשית למאוויהם ולכשרונם הייחודי על מנת להפיק את המדבקות המיוחדות, המקוריות, המעניינות והאטרקטיביות ביותר הקיימות. באופן זה ניתן ליצור אמצעי שיווקי חדשני, ייחודי, יוצא דופן ומושך את העין אשר מותיר אפקט משמעותי ומעניין את כל מי שמתבונן  על המדבקה.

פרסום נייד

יתרון ייחודי נוסף של הדפסת מדבקות הוא האפשרות להניחן בכל מקום שמתחשק. באופן זה המדבקות מייצרות פרסום לבית העסק כאשר הלקוח מחליט היכן להדביקן. את המדבקות ניתן להצמיד לתיק או לרכב ובכך להפוך אותן לפרסום נייד המגיע לכל מקום אליו הלקוח עצמו מגיע. חשוב לייצר מדבקות חזקות ובעלות אחיזה טובה על מנת שאלו ישמשו את הלקוחות למשך זמן רב. בחירה במדבקות איכותיות אמנם עולה טיפה יותר אולם משתלמת להרבה יותר זמן.

הדפסת מדבקות על בקבוקי יין

הדפסה על בקבוקי יין

יצירת פרסום אפקטיבי

על מנת ליצור פרסום אפקטיבי יש לעצב מדבקות על פי שפה עיצובית המוכרת ללקוח ומותאמת לשפה העיצובית של שאר הקמפיינים והעיצובים בחברה. באופן זה הלקוח יוכל לזהות את המדבקה עם החברה גם אם לא יקרא את מה שכתוב עליה. ייחודיותה של המדבקה באה כאן לידי ביטוי בהיותה קומפקטית ומאפשרת להעביר מסר גדול במידות קטנות. על ידי הדפסת מדבקות הנושאות את לוגו החברה ניתן בפשטות ובקלות לפרסם אותה כמעט בכל מקום בארץ ובעולם – בעלויות מינימליות.

חשוב ליצור מדבקות המושכות את העין שכן בשל היותן קטנות – הן עלולות "להתפספס" מעיני הלקוח ולכן להיות גורם פרסומי מבוזבז. לפיכך יש להשקיע את הזמן והכסף הדרושים על מנת ליצור מדבקות איכותיות, אפקטיביות, מרשימות, מעוצבות ומעניינות – היוצרות סקרנות אצל הלקוח. 

לצפייה במגוון מוצרי פרסום וקידום מכירות מבית קרן אור - לחצו כאן