קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
המדריך המלא למיתוג על מוצרים - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

המדריך המלא למיתוג על מוצרים

מהו מיתוג על גבי מוצרים וכיצד תוכלו לייצר את החיבור האופטימאלי בין המוצר הפרסומי לבין צרכי המיתוג הנחוצים לכם? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

 

מיתוג על גבי מוצרים הינו הליך מיתוג יעיל וחכם המאפשר לכם לחשוף את המסר הפרסומי הנחוץ לכם לקהל לקוחות ממוקד ורלוונטי. הליך מיתוג זה מיושם באמצעות הדפסת לוגו ומסרים פרסומיים / שיווקיים כאלו ואחרים על גבי מוצרים בהם קהל היעד עושה שימוש יומיומי קבוע ומוגבר. על מנת להבטיח לעצמכם מוצרי פרסום ממותגים הרלוונטיים עבור הפעילות השיווקית / פרסומית, אנו ממליצים לכם להתייחס לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים

 
אוזניות ממותגות

 

5 פרמטרים למיתוג מוצלח

 

שימושיות של המוצר הממותג

המתנה / מוצר חייב להיות שימושי עבור קהל היעד – מיתוג יעיל באמצעות מוצרי פרסום חייב להיעשות באמצעות מתנות / מוצרים שימושיים. ככל שהשימוש (על ידי קהל היעד) במתנה / מוצר הינו קבוע ומתמשך יותר כך הפרסום שלכם יעיל יותר. לדוגמא: פרסום על גבי עכבר למחשב או פד לעכבר חשוף לאורך כל שעות העבודה לעיני קהל היעד הרלוונטי לכם.
 

התאמה לקהל היעד

התאמה פונקציונאלית של המוצר לקהל היעד - במקביל לזהות המתנה אנו ממליצים לכם להגדיר את קהל היעד הרלוונטי והנכון ביותר עבורכם. ככל שתקפידו לאפיין את קהל היעד הרצוי לכם בצורה הממוקדת ביותר כך תוכלו להתאים את המתנה / מוצר הנכון ביותר עבורו. 
 

מוצרים בעלי שטח פרסום רחב

בחרו במוצרים בעלי שטח פרסום רחב יותר - מוצרים שעל גביהם ניתן לבצע הדפסה בשטח רחב יותר מאפשרים לכם לכלול על גבי המוצר מידע מורחב אודות בית העסק ו / או לחילופין, להגדיל את שטח הדפסת הלוגו או המידע הנחוץ לכם. מוצרים אלו כוללים בין היתר: ספלים ממותגים, הדפסות על גבי מטריה לחודי החורף, פרסום על גבי פד לעכבר וכדומה. צפו בדוגמאות של מוצרי קידום מכירות לעסקים
 

איכות המוצר המודפס

איכות ההדפסה - לאחר שהגדרתם את המוצר הפרסומי הנחוץ לכם לקהל היעד הרלוונטי לכם אנו ממליצים לכם לבחון את שיטות ההדפסה השונות המיועדות לצרכי מיתוג מוצרי פרסום. כיום, תוכלו ליהנות ממספר שיטות הדפסה מתקדמות המותאמות בין היתר בהתאם לסוג חומרי הגלם מהם מיוצר המוצר ובהתאם לאיכות ההדפסה הרצויה לכם. באמצעות ייעוץ מקדים המוענק לכם על ידי מפיקי דפוס מנוסים המתמחים בנושא, תוכלו להבטיח לעצמכם איכויות הדפסה גבוהות במיוחד ובכך להבטיח לעצמכם מוצרי פרסום היודעים להעביר את המסר בצורה הנכונה יותר.

 
מדפסת תלת מימד להדפסה על מוצרי פרסום

 

המסר הפרסומי

מסר קליט - בסופו של דבר, מוצרי הפרסום בהם בחרתם חייבים לכלול בתוכם מסר קליט (ויזואלי ומילולי כאחד) ולצורך כך אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע מנוסים היודעים לשכתב עבורכם את המסר הנכון באופן כזה שיותאם גם לסוג המוצר בו בחרתם ולגם לקהל היעד הרלוונטי עבורכם. בחירת המסר הנכון חייבת להיעשות בהתאם לסוג ואופי המוצרים/שירותים אותם אתם משווקים ובהתאם לאופי הפעילות הפרסומית באמצעות מוצרי פרסום ממותגים כאלו ואחרים. הקפידו לבחור את המסר הנכון והבטיחו לעצמכם הליך מיתוג יעיל ומניב תוצאות. 

למידע וייעוץ צרו איתנו קשר