קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
כל מה שחשוב לדעת על עיצוב לוגו - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

כל מה שחשוב לדעת על עיצוב לוגו

לוגו הוא אלמנט גרפי עבור חברה המעוניינת להציע את שירותיה. ישנם יזמים שלא מעדיפים להשקיע במציאת מעצב גרפי שיעצב עבורם את הלוגו, אלא להיכנס לאתרי אינטרנט בהם ניתן למצוא לוגואים ריקים שיכולים לקבל כל שם שעולה על הדעת. בעת עיצוב לוגו חינם ישנן מספר שאלות שחשוב מאד לתת עליהן את הדעת למשל, זכויות יוצרים. ההחלטה על עיצוב לוגו חינם צריכה לכלול דיון בנושא זכויות יוצרים. לרוב, כאשר מחליטים לעצב לוגו חינם קשה מאד לדעת מהו המקור והגופנים המרכיבים אותו. לוגו ללא זכויות יוצרים עשוי לחשוף את החברה לתביעה.

 

לוגו מקצועי

לוגו הוא אלמנט גרפי המהווה סמל עבור החברה או השירות. לוגו יעיל יעביר את המסר למתבונן בו בצורה טובה. יחד עם זאת, לוגו המעוצב בצורה שאיננה טובה עשוי להיראות חובבני ולא להעביר את המסר בצורה טובה. עיצוב לוגו חינם מתאים לחברות שאינן מעוניינת לשכור את שירותיו של מעצב גרפי מסיבות כאלה או אחרות.

החברות צריכות להביא בחשבון את נושא זכויות היוצרים, שכן ברגע שיוצרים לוגו קשה מאד לדעת מה הגופנים או הציורים המרכיבים אותו ללא זכויות יוצרים. שימוש בציור ללא זכויות יוצרים יכול לחשוף את החברה לתביעה.

מוצרי אלכוהול למיתוג העסק ולשידור יוקרתיות

מיתוג

עיצוב לוגו הוא חלק בלתי נפרד מפעולת המיתוג. מטרת המיתוג היא יצירת שפה גרפית לעסק שתגרום לעסק להיות מיוחד ותהפוך אותו לאחר. פעולת המיתוג צריכה להיות פעולה קליטה, כך שניצור מוצר פרסום עם לוגו שידבר אל הקהל וימשוך את העסק. מיתוג עסקי נכון יכול למשוך את הקהל להתחבר למוצר או לשירות של העסק ולבחור בו על פני עסקים אחרים.

מותג חזק יכול להפוך לכזה רק לאחר שהלקוח בחר בו. בעת בניית מותג כדי להביא בחשבון מהם הערכים שהמותג מביא איתו למשל, רעננות, שובבות' יוקרה, אמינות - כל אלו ישתלבו היטב בתדמית שהלקוח מעוניין ליצור וישקפו את הייחודיות שלו.

 

מוצרי פרסום ומתנות ללקוחות

 

לקדם את העסק באמצעות האינטרנט

בעקבות התפתחות האינטרנט עסקים רבים הבינו את היתרונות הגלומים באינטרנט. תחום מיתוג באינטרנט הינו תחום מבוקש לוגו המעוצב בצורה שאיננה טובה עשוי להיראות חובבני ולא להעביר את המסר בצורה טובה. מיתוג באינטרנט צריך להגדיר את זהותו של העסק ואת אופיו מול הלקוחות.

 

לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני צרו איתנו קשר