קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
לוחות שנה מעוצבים לשיווק וקידום מכירות - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

לוחות שנה מעוצבים לשיווק וקידום מכירות

לוחות שנה מעוצבים מהווים את אחד מאמצעי השיווק היעילים ביותר עבור כל בית עסק, חברה או ארגון וזאת מכיוון שהם עתידים לשמש כמעין "פרסומת זמינה" התלויה בכל משרד או מקום בו נמצא קהל היעד הרצוי לכם. 
חשוב שתדעו: את לוחות השנה המעוצבים ניתן להפיק כיום לאורך כל ימות השנה ולא בהכרח לרגל השנה העברית החדשה ו/או השנה האזרחית החדשה, וזאת באמצעות עיצוב, הפקה והדפסה של לוחות שנה חודשיים אותם תוכלו לדוור ללקוחות שלכם לפני כל חודש עברי או לועזי בהתאמה.
 

יתרונות הפרסום על לוח שנה

הפקתו של לוח שנה מעוצב המיועד למטרות קידום מכירות, מאפשר לכל אחד ואחת מאנשי השיווק ואנשי העסקים שביניכם ליהנות מגוון רחב של יתרונות הקשורים לפרסום על גבי לוח השנה: 
 
1. הפרסום שלכם מופיע על גבי כל אחד מאותם דפים חודשיים המרכיבים את לוח השנה וזאת בנוסף לפרסום קבוע המופיע בתחתית לוח השנה. 
2. הפרסום שלכם חשוף לנגד עיניהם של קהלי היעד לאורך כל ימות השנה והם עושים בו שימוש תכוף ותדיר לאורך כל ימות השנה. 
3. הפרסום על גבי לוחות השנה מאפשר לכם לשלב מגוון רחב של מסרים בכל אחד מהדפים החודשיים של הלוח וכך ניתן להתאים את המוצר המפורסם בהתאם לחודשי השנה ועונות השנה המתחלפות. 
4. הפרסום מאפשר לכם להבליט מסרים שיווקיים שונים אשר אליהם ייחשף האדם העושה שימוש בלוח השנה לאורך כל ימות השנה. 
5. פרסום על גבי לוח שנה יכול להוות גם כמתנת קד"מ המוענקת ללקוחות החברה וכך תוכלו לשלב מסרים שיווקיים אשר נועדו לחזק את הקשר העסקי ביניכם ובין קהל לקוחותיכם הקבוע. 
 
 
לוח שנה מעוצב דגם ריו

סוגי לוחות שנה מעוצבים

לוחות שנה מעוצבים בדומה למוצרי נייר אחרים ניתן להפיק ולהדפיס בכל בית דפוס העוסק ומתמחה בנושא. כיום, עומדים לרשותכם מגוון רחב של סוגי לוחות שנה מעוצבים הכוללים בין היתר: לוחות שנה שולחניים המיועדים להצבה על גבי שולחנות משרדיים וכדומה, לוחות שנה תלויים בגדלים שונים אותם ניתן להתקין בכל מקום מרכזי בשטח המשרד או הבית, לוחות שנה יומניים שהם למעשה שילוב בין יומן אישי לבין לוח שנה מעוצב למטרות קד"מ ועוד מגוון רחב של לוחות שנה אותן ניתן לעצב בכל גודל ובכל סגנון עיצובי המותאם למטרות הפרסום שלכם. 
 
את זהותו של בית הדפוס המתמחה בהליכי הפקה והדפסה על גבי לוחות שנה מומלץ לבחור בהתאם לניסיון המקצועי העומד לרשותו ובהתאם ליכולותיו המקצועיות לאורך כל שלבי ההפקה וההדפסה, לרבות, שלב עיצוב המוצר על ידי צוות מעצבים יצירתי היכול למנף את עיצובי לוחות השנה שלכם ליצירה אומנותיות המשרתת את הצרכים השיווקיים שלכם לאורך כל ימות השנה. את סוג הנייר, סוג הלוח ואיכות ההדפסה מומלץ לבחור בהתאם להיוועצות מוקדמת עם יועצי ההדפסה מטעם בית הדפוס. 
 
 
ספלים טרמיים לקידום מכירות