קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
3 מדינות שכדאי לבחון בנושא ייצור מוצרי פרסום - קרן אור לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

3 מדינות שכדאי לבחון בנושא ייצור מוצרי פרסום

יבוא מוצרי פרסום אינו עניין פשוט, אך ישנן לא מעט אפשרויות איכותיות לייצור העומדות בפני המייבא הישראלי. בכדי לבחור בחכמה, עליכם להכיר במעט את המדינה עצמה, לא רק את הספקים והיצרנים השונים המתקיימים בה. לכל מדינה יש הגבלות, חוקים ומורכבות משלה בנוגע לייצור וייבוא לארץ, ואלו הם דברים שחשוב להכיר היטב. מעבר לכך, יש את מנהגי המקום (גם בעסקים), דרכי ואופני התקשרות מקובלים, ונהלים אשר עלולים להיות שונים מאוד מכאן בארצנו הקטנטונת. העולם עצום בגודלו ומציע שפע של פתרונות לייצור, אך חשוב להבין בדיוק לאן אתם נכנסים.

 
אם אתם מחפשים את המדינה המושלמת לייצור מוצרי הפרסום שלכם, הנה שלוש חלופות אשר שווה לבדוק מקרוב ובכובד ראש. לכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שלה, ולספק תמונה מלאה ומקיפה במאמר אחד זה בלתי אפשרי. אבל אפשר להתחיל, לתת את קצה הקרחון ולהפנות את הדרך. אז בואו נתחיל:
 

מזרח אירופה: פולין

באופן כללי, מזרח אירופה היא סוג של פוטנציאל שעדיין לא מיצה את עצמו. הדבר נכון גם בנושא של יבוא מוצרי פרסום. המדינה המובילה מבחינה כלכלית, התפתחותית ותעשייתית במזרח אירופה היא פולין.
כמו סין, גם פולין הצליחה למצב עצמה בעשורים האחרונים כמועדפת בנוגע לפעילות הייצור. חברות אירופאיות, אמריקאיות ואפילו אסיאתיות שונות, בוחרות לייצר את מוצריהן בפולין, וזו נחשבת לאחת היצרנית הגדולה ביותר באירופה.
 
למרות העניין ההולך וגובר בפולין, היא עדיין מצליחה לשמר מחירים יחסית נמוכים ונוחים, אפילו שמדובר במדינה אשר חברה באיחוד האירופי. המחירים בפולין אינם המחירים בסין, אך השירות הפולני נחשב למוצלח ואמין יחסית, כאשר רבות מהחברות דוברות אנגלית או יודעות כיצד לתקשר באנגלית, וישנן גם לא מעט חברות עם ניסיון בעבודה מול ישראלים.
 
סטנדים ליין ומשקאות אלכוהול
 

אסיה: סין

סין הייתה וכנראה גם תמשיך להיות עוד זמן רב המדינה מספר אחת של יבוא מוצרי פרסום. לא רק שהמחיר כמעט ללא תחרות בזירה העולמית, גם המבחר פשוט עצום. הסינים גם יודעים לייצר כל דבר שתרצו, מספיקה דוגמית ומעט הסברים (ברורים!) והנה יש בידיכם את המוצר שרציתם.
היצרנים הסיניים אוהבים לעבוד עם מדינות זרות, גם אם המחירים אשר ניתנים לזרים גבוהים לרוב מאלו אשר היו מקבלים מקומיים (ולכן צריך לדעת לעבוד מול הסינים והמנטליות שלהם). הסינים יעילים מאוד בעבודתם, וברגע שהבינו מה אתם רוצים – תהיה לכם עבודה חלקה ומהירה, ולכן גם נוחה מאוד.
 

אפריקה

תאמינו או לא, אפריקה לאט לאט מתחילה להופיע על המפה בנושא של ייצור. עד השנים האחרונות, כמעט ולא דיברו על יצור ויבוא מאפריקה, אך זו אינה קופאת על שמריה ומחפשת להתפתח ולפתוח דלתותיה לעולם. לכן, בשנים האחרונות, נכנסה אפריקה למשחק הייצור בשיא הכוח.

כיום, אפריקה מייצרת לא מעט מוצרים אשר מופצים ברחבי העולם, החל ממוצרי צריכה וכלה באלקטרוניקה. ברוב מדינות אפריקה מדרום למדבר סהרה גם ישנם אוכלוסיות גדולות ויציבות, עם נמלים בשני האוקיינוסים, משאבים ומחצבים, וקרבה לשוק האירופאי. עלויות הייצור נמוכות למדי, כך גם עלויות היבוא, וכך השווקים העולמיים לומדים לנסות ולהיפתח להזדמנות לעבוד מול המדינות האפריקאיות.