קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מוצרי פרסום ומתנות | מתנות לאירועים וחגים - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מוצרי פרסום ומתנות

מחפשים מתנות מקוריות ומוצרי פרסום?

 

בחברת קרן אור אנו מציעים מגוון של מוצרי פרסום ומתנות לעובדים לפרסום ומיתוג של בית העסק והחברה. מוצרי הפרסום והערכות הממותגות של קרן אור מתאימות לאירועים, כנסים, משרדים ולכל מטרה אחרת שתרצו.

המוצרי פרסום והמתנות מתאימות בנוסף לאירועים שונים כמו: ימי הולדת, ימי משפחה, אירועים שונים, עונות ועוד. בין שירותינו ישנם אפשרויות להדפסות אישיות ומשלוחים עד אליכם.

 

הטכנולוגיה מאחורי מוצרי פרסום ומתנות

אנו בקרן אור מוצרי פרסום משתמשים במדפסות ייעודיות וציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, שמטרתו לסייע בייצור של מוצרי שיווק ומקדמי מכירות בכל התחום. באמצעות המכונות האלה ניתן למתג ולייצר מוצרי פרסום ומתנות על רכיב תעשייתי או על פריט שמיועד לקידום מכירות של בית עסק, חברת סטארט אפ, משרדים שונים ועוד. 

בין מוצרינו תוכלו למצוא מתנות שמתאימות ליום הולדת, יום משפחה, יום האשה, וכמו כן מתנות לחורף המגיע והמתקרב, ומגוון של מתנות ממותגות נוספות. במגוון מוצרי הפרסום והמתנות שלנו תמצאו מטריות, כוסות תרמיות, ספלים, ערכות שונות, סטים לרכב ולגינה, מארזים ועוד הרבה יותר המעוצבים באמצעות מדפסות ואמצעי אחרים שכל מטרתם לקדם את בית העסק באמצעות לוגו, כיתוב, שייכות, סלוגן, תמונה וכל דבר אחר שתבקשו.

 

צפו גם: מדפסות מיוחדות ליצירת מוצרי פרסום שונים