קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מוצרי פרסום לעסק | קד"מ לעסקים וחברות  - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מוצרי פרסום לעסקים וחברות

 

העסקים והחברות שמשתמשות במוצרי פרסום וקידום מכירות

בלעדי פרסום או שיווק בלתי פוסק של עסק או חברה, יהיה קשה היום לשרוד בשוק הכול כך תחרותי. חברות ובתי עסק רבים מפרסמים ומקדמים את השם או המוצר שלהם רק באמצעות מוצרי קד"מ. זהו אינו התסריט האידיאלי אך כשיש הגבלה לתקציב, מוצרי קד"מ יכולים ליצור אפקט רב בזמן קצר ובמחיר משתלם. חברות למשל הבעלות מספר גדול של עובדים יעשו זאת באמצעות שי לעובדים בחג או במועד חשוב, הם ידעו למנף את זה לצרכי פרסום העסק והשי שייבחר יהיה מוצר עם תוחלת חיים ארוכה, שימושי ויעיל שמקדם את החברה כמו תיק, עט, ספל מארז של יין ועוד.

ישנן חברות שימנפו את עצמם באמצעות מוצרי פרסום לעסק ומוצרי קד"מ גם בעזרת עובדי שטח שמסתובבים ומתרועעים עם לקוחות וכך מקבלים למעשה חשיפה גדולה על ידי חלוקה של ציוד משרדי, כובעים, חולצות כשהלוגו או הפריט השיווקי מצויר או מודבק עליהם. יש שיטות רבות שבתי עסק וחברות ימצאו לנכון לשווק את עצמם, אך באמצעות מוצרי קד"מ הם יוכלו להעניק לפרסום ערך מוסף בעליות מינימליות שישרדו לאורך זמן.

 

מוצרי הפרסום של קרן אור

אנו בחברת קרן אור מציעים מגוון של מוצרים שונים שכל מטרתם היא קידום, פרסום ומיתוג של בתי עסק, חברות, משרדים ועוד. באמצעות מוצרי הפרסום אנו יוצרים חשיפה גדולה ומשמעותית למגוון רחב של לקוחות פוטנציאלים ומייצרים תדמית לחברה כחברה גדולה, מצליחה המספקת שירות אדיב ואישי למגוון העובדים והלקוחות שלה. אצלנו בקרן אור תוכלו למצוא מבחר גדול שישרת אתכם לשנים רבות כמו: לוחות שנה, תיקים ממותגים, מתנות ללקוחות ועובדים, שי ומתנות לחגים, מוצרים משלימים, מתנות לימי הולדת ומשפחה, הדפסה על מגוון של מוצרים שונים, מתנות לכנסים, מתנות וגאדגטים למשרד ועוד הרבה יותר. בנוסף תוכלו להזמין מוצרי פרסום לעסק המעוצבים אישית בהתאם לסגנון הייחודי של בית העסק שלכם. תוכלו להזמין מוצרים עם הדפסה של הלוגו שלכם, סלוגנים וכיתובים ואף תמונות שתהיו מעוניינים לחרוט על המוצר עצמו. 

למידע נוסף וצפייה במוצרים שלנו לחצו כאן

 

פרסום העסק באמצעות ‏‏בקבוקי ספורט