קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מוצרי קד"ם | מוצרי קידום מכירות לשיווק העסק - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום מכירות הינם הלב השיווקי של העסק. מוצרי קד"מ הינם מוצרים וגאדג'טים שונים שבדרך כלל עם לוגו החברה, כיתוב, סלוגן או כול תווית שתהיה מאופיינת עם אופי החברה ומופצים ללקוחות קיימים או פוטנציאלים, עובדי החברה, שותפים ועוד. תפקידם העיקרי של מוצרי פרסום וקידום מכירות הוא חיזוק שם המותג לטווח הארוך להגדיל בסופו של דבר את קהל הלקוחות שלנו. 

אנו בקרן אור מציעים מגוון רחב של מוצרי קד"מ, כפי שתוכלו לראות אצלנו בדוגמאות. תוכלו לבחור את המוצר שיתאים עבורכם ואנחנו נדאג לעצב ולהתאים אותו עבורכים באמצעות לוגו, סלוגן, תמונה, כיתוב או רעיונות אחרים עליהם אתם חושבים.

 

היתרון הגדול של מוצרי קד"מ על פני פרסום אחר

למוצרי קד"מ יש יתרון מאוד גדול על פני שיטות פרסום אחרות, בשל נגישות ישירה ללקוח.

כיום ישנם מדיות רבות לפרסום העסק כגון פרסומות בטלוויזיה, פרסום ברדיו ובעלונים. כל שיטות הפרסום האלה טובות, אך הם לעיתים מאוד יקרות ויוצרות ניכור אצל הלקוח הפוטנציאלי. אביזרי פרסום שונים לעומת זאת כמו מעמדים, צלונים, שקיות אקולוגיות, פותחנים, סטנדים למשרד ועוד שעליהם מציור לוגו החברה, או סלוגן המזוהה איתה הרבה יותר נגישים ללקוחות הפוטנציאלים האלו, כיוון שהם יכולים להשתמש במוצר בצורה יומיומית ואף לפתח אליו סימפטיה. לעיתים גם אפילו הסימפטיה הזאת תתקשר ישירות לחברה עצמה שהלוגו שלה מודפס על המוצר.

 

מוצרי קידום מכירות ללקוחות פוטנציאלים

אחת השיטות היעילות בשיווק גרילה של העסק הינו חלוקה של מוצרי קידום מכירות עם לוגו העסק במקומות שונים, הרעיון העומד מאחורי שיטת שיווק זו היא לגרום לשם העסק שלכם להופיע בהרבה מקומות שונים בהם יש פוטנציאל ללקוחות עתידיים.

לדוגמא, אם אתם עוסקים בתחום הפלאפונים ותחלקו ללקוחות מגנים מעוצבים לסמארטפונים עם לוגו העסק, יגדל הסיכוי שאנשים רבים יחשפו ללוגו שלכם ויפנו עליכם לשירות תיקון מכשירים או ציוד נלווה.

 

למעבר לקטלוג מוצרי פרסום המלא