קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מתנות לאירועים למיוחדים | מתנות לאורחים - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מתנות וגימיקים לאירועים

 

מתנות לאירועים – הגימיק שאינו נגמר

כבר אי אפשר להגיע לשום אירוע בלי לזכות באיזושהי מתנה מפוקפקת של עוד מגנט עם הקדשה או פרק תהילים עם תזכורת מהאירוע. האם הגיע הסוף לאפשרויות להפתיע את האורחים ולהותיר זכרון מתוק שלא יוצר רושם של מגלומניה מושלמת כפי שניתן להתרשם ממנה במרבית האירועים הפרטיים?

אחרי שהתרשמנו מאינספור כנסים ואירועים עסקיים, חתונות, בריתות, בר/ת מצוות ואירועים של וועדי עובדים המסקנה היא אחת, הצורך והרצון להפתיע הולך ומתנמנם לו ומישהו פה חייב לעשות משהו ומהר על מנת להעיר אותו. מוצרי פרסום, מוצרי מיתוג ומוצרי גרפיקה ייחודיים הם לא נחלתם הפרטים השל העסקים והארגונים הגדולים הפכו את האירוע שלכם למשמעותי תוך מתן גוון אישי ושונה..

 

ריחנים צבעוניים       מטען צבעוני לרכב         רמקול פלא

 

אירוע נושא פרסים – פעילויות ופרסים באירוע

הפעילו את האירוע שלכם וגירמו לו להיות אירוע פעיל ודינאמי. הענקת מתנות באירועים לאורחים במסגרת פעילות, כמו לימבו או תפיסת זר הפרחים של הכלה (מעבר לחתונה המובטחת המחכה באופק לזוכה המאושרת) ייצרו חוויות מלהיבות ביותר כמזכרת לאירוע. והמתנה? היא רק אות וציון קטן לאירוע וחוויה גדולה ובלתי נשכחת. יצירת אירוע פעיל יתרום לתחושה של אירוע צעיר ונושם בשונה מאירועי "הישיבה" אותם כולנו מכירים, אשר נעים בין ביקור קצר על רחבת הריקודים וביקור ארוך במיוחד בבופה....

 

למעבר לעמוד מתנות ללקוחות

 

ארנק חום       ארנק עור לאשה     

 

מתנות אכילות– מזכרות עם קינוח

צרו מהקינוחים של מתנות אישיות. קיימות מתנות ייחודיות לחגים הכוללות כלים מעוצבים אשר מקיימים בתוכם את האפשרות להכיל מינים שונים של דברי מתיקה. המתנות יכולות להיות מונחות על השולחן ועל צלחתו של כל סועד, אשר תהפוך את המתנה לאישית וייחודית יותר. השתדלו לבחור בגוונים שונים לכלים כדי ליצור יחד עם המתנות עיצוב מעניין על השולחנות עצמם.

 

מתגו את האירוע שלכם באופן שיתאים את האופי שלכם – אירוע בשיטת "ההפקה"

 

צרו אירוע מלא בהפתעות אבל כזה אשר מותאם לאופי של המארגנים ו/או בעלי השמחה.אירוע מיוחד אשר כולל קצת יותר מכמה שולחנות וכסאות אלא סממנים מיוחדים אשר מתארים את הארגון שלכם, התא המשפחתי שלכם או התא המשפחתי החדש יעביר רגש והתרגשות נוסף על ההתרגשות של האירוע עצמו.

התאמה כזאת יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות מתנות לאירועים מיוחדים אשר יונחו על הכיסאות, באזור קבלת הפנים ואפילו אצל הכלה במעמד סיום החופה, צרו הפקה מרגשת משלכם והעניקו מתנה אשר מתארת אתכם ואת ההשקפה שלכם, מתנות כמו, ספרונים, שירונים, ספרי תהילים, ספר זיכרונות קטן או כדור עם פתיתי שלג יכולים להתאים ליצירת תחושה שאינה בנאלית כמו במזכרות הרגילות אותן נוהגים להעניק כמתנות לאירועים.

 

מתנות ירוקות – שתילים וזרעים לגידול ביתי

זוהי אחת המתנות המרגשות והמעניינות ביותר בתחום מתנות לאירועים. מתנות ירוקות בדמות שתילים, נטעים, עצים צעירים, הן מתנות חיות, בשונה מהמתנות הרגילות בהן אנו חוזים בדרך כלל באירועים שונים. אין ספק כי זו תהיה מתנה שכל אחד ירצה לנצור ולשמור....

 

לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי