קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מתנות לאורחים בחתונה | טיפים למתנות לחתונה - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מתנות לאורחים בחתונה

כל עוד מתקיימים נישואים בבני אדם, גם החשיבה על מתנות לחתונה לאורחים תהיה על הפרק. וכפי שאתם בוודאי מסוגלים לנחש, המסורת של הגדול, היפה וה"תראו כמה החתונה שלי היתה מדהימה", תמשיך "לרוץ" למשך זמן רב. בעבר (הרחוק מאוד) כולם היו מתאספים סביב שולחן לאחר הטקס המסורתי אוכלים ארוחה דשנה ומעניקים לכלה המאושרת כמה מפות שולחן ומצעים למיטה הזוגית החדשה.

היום משפני המציאות והעולם המערבי השתנו מאוד גם החתן והכלה הצעירים כמו גם האורחים נדרשים לעמוד בתנאי סף של "מתנה סמלית לכל אורח"
 

 

הסוף לבנאליות – מגנטים? לא בחתונתנו!!!

אחת מכל סוג של מתנות לאורחים בחתונה הם כמובן מגנטים. מה בנוגע להענקת מתנה קצת פחות משעממת. תמונה בתוך גדור פתיתי שלג, תמונה מודפסת על מפית ואפילו תמונות אינטראקטיביות הניתנות לאורח על מחזיק מפתחות יהיו מזכרות אשר נשמרות וכיף להשתמש בהן בכל פעם מחדש. הימנעות מבנאליות מאופיינת כאחד הכללים החשובים ביותר בעולם החתונות היום בזמנים בהם כל חתנוה נראית העתק ואפילו שכפול כמעט מדויק של רעותה, שינוי ולו הקטן ביותר במנטרת החתונות החוזרת על עצמה, ולו רק בדמות המזכרות תיצור רענון ובידול – כבר אמרנו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים...?

 

שרוך שעון כתום     שרוך שחור   

 

 

הימנעו מחריטה והדגשה בולטת במיוחד של תאריך האירוע וציון האירוע 

אחת התופעות הבולטות ביותר באירועי החתונות ובר/ת מצוות בתקופה האחרונה היא החריטה או הסימון חסרי הרחמים על המתנה, שאינם מותרים להם כל סיכוי לאופי משלהם. הימנעו מחריטה או הטבעה דומיננטיות מידי על המתנה כדי ליצור תחושה של מתנה אמיתית לאורחים / לקוחות ולא רק מזכרת מהחתונה של. כמובן שזאת אחת המטרות המרכזיות אבל אל לכם לשכוח שמתנות מוענקות כדי ליצור ולתת תחושה נעימה למקבל...

 

 

היכן כדאי למקם את מתנות האורחים – שתי הנקודות המרכזיות באירוע

שני האזורים המרכזיים שניתן להניח בהן את המתנות לאורחים הם האזורים הכוללים את קבלת הפנים ושולחן האוכל שתי הנקודות בהן כל האורחים יעברו בהכרח (ולא זאת לא בחינה פסיכומטרית). תוכלו להכניס את המתנות לסל גדול ולהציב את אחד מה"דרדסים" של המשפחה על משמרת החלוקה או לחילופין להטיל על המלצרים לפזר את המתנות על צלחתו או כסאו האישיים של כל אחד מהאורחים.

 

 

אירוע עם פלפל – ערכות מעוצבות עם טעם אישי

אחת המתנות היותר יצירתיות הן מתנות שמישות בחיי היום יום. חתנים וכלות או לחילופין מארגני אירועים בוחרים להעניק במתנה צמד של פלפלת ומלחיה בעיצוב מעניין על פי העדה/המוצא של החתן והכלה או על פי סגנון האירוע עצמו. למשל לחתונה מעורבת של בן העדה המרוקאית ובת העדה הרוסית, תופיע מלחיה עם מלבושים "בבושקה" ופלפלת עם מלבושים של חתן מרוקאי מסורתי.החגיגה הנוספת מעבר לחיבור ויצירת תא המשפחות אשר נוסף אל החתונה בדמות כור ההיתוך והשילוב בין עדות ותרבויות שונות היא חגיגה שאל לנו לשכוח.

 

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם צרו איתנו קשר