קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מתנות לחגים | מבחר מתנות ממותגות לחג - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מתנות לחגים

מתנות לחגים הינה דרך נהדרת " לצ'אפר " את העובדים בכדי להעלות את המורל ואפקטיביות העבודה. כמו כן ניתן לעשות שימוש במתנות לחג למטרות שיווקיות, עבור לקוחות החברה, לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים. 

 

שיווק העסק עם מתנה ממותגת לחג לעובדים

כל עסק רוצה לשמר לקוחות לאורך זמן. אחת הדרכים לעשות זאת הנה באמצעות מתנות בתקופת החגים ללקוחות, ספקים, שותפים וכמובן גם מתנות לחג לעובדים. המתנות יכולות להיות סלסלות שי לחג, מארזים, גאג'טים קטנים עם לוגו החברה, כלי מטבח ועוד הרבה.

הרעיון העומד מאחורי מתנות ממותגות לחג מתחלק לשני רבדים

 

שימור לקוחות בעזרת מתנות לחג

על ידי מתנות לחגים לקוחות אנו נותנים הרגשה ללקוחות כי אנחנו חושבים עליו ומשקיעים בו, ולמרות שהוא יודע בוודאות שהוא לא היחידי שקיבל את אותה המתנה הוא ירגיש שהמתנה היא אישית ומיועדת עבורו. מטרתה של המתנה לחג היא ליצור קשר אישי עם הלקוח מעבר ליחסיי העבודה הפורמליים, מה שיצור סביבת עבודה שלווה ופחות לחוצה, ויגדיל בסופו של דבר את הסיכויים לכך שהלקוחות יחזרו, יישארו לאורך זמן ואף ימליצו עליכם בפני חברות ועסקים אחרים. מתנות ממותגות ללקוחות הינם אחד הכלים השיווקים הכי טובים שקיימים קיום. 

לחצו לצפייה במגוון מתנות לעובדים

 

פרסום ומיתוג החברה 

כשאנו מביאים מתנות עם לוגו החברה ללקוחות קיימים ( או לקוחות פוטנציאליים ), מתנות חג לעובדים ומתנה לחג לשותפים עסקיים, אנו יוצרים פרסום פסיבי לאורך זמן. במידה והמתנה היא גם מתנה איכותית וטובה, היא תישמר לזמן רב ואף הלקוחות / עובדים גם ישימו אותה במקום אסטרטגי, וכך גם נקבל חשיפה לקהל ואנשים שבאים איתם במגע. בכול פעם כאשר יעשה שימוש במתנה אנשים נוספים בסביבתה יחשפו ללוגו החברה, הצבעים היעודיים שלנו, סלוגן או התמונה המפורסמת ויגדל הרושם והמיתוג החיובי של החברה.

 

למידע ופרטים נוספים תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר