קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מתנות לחינה | מתנות לאורחים בחינה - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מתנות לחינה

 

 

מתנות לחינה – מתנות עם סטייל וחן

 
החינה היא בין האירועים המרגשים ביותר בחייו של האדם היהודי, ובמיוחד החתנים והכלות היהודיים. יש האומרים שחינה היא אירוע מרגש הרבה יותר מחתונה וזאת מאחר שזהו בין האירועים הבודדים אשר שמרו את המנהגים המסורתיים והעתיקים ביותר מכל אירוע אתני אחר בתרבות היהודית החילונית דווקא. נשאלת השאלה: האם הענקת מתנות בחינה לאורחים לא תעכיר את האווירה ותיצור את אותה מודרניזציה?  
 
אותה מודרניזציה,  אשר כביכול תהרוס את הקסם שבאירוע או שדווקא ניתן למתג את האירוע הייחודי באופן כזה שיפאר וידגיש את האווירה הנדרשת?
 
האם בכלל יש צורך להעניק מתנות בחינה או שרצוי להמתין לחתונה ולהשאיר את החינה עם מנהגיה המקוריים? יש הטוענים שדווקא המזכרות מהאירוע המיוחד הזה נדרשות בעיקר בשל הקהל מצומצם היחס האישי והתשורות לקהל המוזמנים הוא דווקא מעשה שיש לחשוב עליו ביתר תשומת לב.
 
 
מארז יין כמתנה לחינה
 

 

מתנות אוטנטיות לאורחים בחינה

 
בחרו להעניק מתנות המתאימות לרוח האירוע ולרוח הטקסית של אירוע החינה. שימו לב שהאירוע נסמך על מסורת עתיקת יומין ועליו לשמור על אווירה דומה, תוכלו להעניק לאורחות האירוע צמידים בעיצוב מרוקאי, כתרים של חינה ואפילו מלבושים כדי להשתתף בהילולת השמחה על פי מיטב המסורת המקובלת בעדה הרלוונטית. במקרים רבים, לוקחות חלק משתתפות האירוע באירוע עצמו ועוטות על עצמן ביגוד חינה מסורתי.
הענקת מתנות לאורחים בחינה כמו בגדי חינה מסורתיים קלאסיים הן היא פעולה מרגשת אשר תחזיר את כולכם לזמנים העתיקים ולטקסיות המסורתית של אירוע זה.
 
 

מתנות אישיות לכל אורח על פי מסורת החינה

 
החינה היא סמל לפוריות ובנייה של דור חדש וזרע חדש במסורת היהודית והעם היהודי הענקת מתנה לכל זוג ובמיוחד לכל אישה באירוע החינה מסמלת את הכבוד והכנסת האורחים של הכלה, נדיבות וטוב ליבה. יש המאמינים שטקס החינה בכוחות לרפא ולהקל על נשים עם קשיי פוריות או קשיי חיתון. מתנות כמו בקבוקונים מתוקים, בקבוקוני בושם או גביעים עם שוקולדים ועוגיות חינה יהוו בחירה מושלמת למתנות עבור האורחים בחינה.
 

עמדת הכנת ממתקים ומאפים באופן עצמאי – מתנה בעיצוב אישי (של האורח!)

 
מעבר להשתתפות בטקס המסורתי, תוכלו לאפיין בטקס החינה עמדה להכנת עוגיות מסורתיות יחד עם האורחים וליצור מזכרת מיוחדת של פעילות משותפת יחדיו. הכינו את המגשים באופן משותף לקראת האירוע כאשר כולכם לבושים במיטב בגדי החינה המסורתיים. הכנות אלה, יהפכו את האירוע שלכם לאירוע אותנטי שיגרום לכם לחזור כמה מאות שנים אחורה לתקופות של עריכת טקסי החינה בתפוצות עדות המזרח. ההכנה המשותפת וקישוט מגשי החינה, ומגשי המתנות לחתן יהוו פעולה משותפת ומרגשת יחד עם הכלה, דאגו שהצלם יגיע מבעוד מועד לצלם את הפעילות הייחודית והמקורית הזאת.