קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מתנות ליום העצמאות - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מתנות ליום העצמאות, זיקוקים קטנים שמשמחים את הלב

יום העצמאות מעורר ניחוח נוסטלגי של חגיגה משותפת ששוטפת את כולם.  כמו כל חג, זה זמן מצויין לקחת פסק זמן ולתת תשומת לב מיוחדת לכל אלה שמקיפים אותנו יום יום והופכם את המציאות שלנו למה שהיא. זמן טוב להערכה ופינוק לעמיתים לעבודה, לקוחות, התלמידים , חברים וכמובן - המשפחה. דרך מצויינת להראות בדיוק את זה היא מתנה קטנה ואישית שתעשה להם שתחמם להם את הלב ותשמח את החג. 
 
 
מארז מתנות ליום העצמאות וחגים אחרים
 

איך ניגשים לבחור מתנה
 

בניגוד לחגים אחרים המאופיינים בהיסטוריה ובמוטיבים חוזרים, יום העצמאות הוא חג לאומי, וכך אין הגבלה למוטיבים המאפיינים אותו, אולי לבד מהעובדה שהצבע השולט הוא בכל זאת כחול ולבן. המגוון העצום שהשוק מציע למחפש מתנות ליום העצמאות הוא עצום ואפילו מבלבל. בדיוק בשביל זה ישנם מגוון מארזים מושלמים למתנות. מתנה באריזה נכונה ויחודית, שכולה אומרת תשומת לב, הופכת למתנה המושלמת. ניתן למצוא מגוון מתנות ממזוודת פח זכורה ומוכרת, שמיד מעוררת שמחה רבה ואח"כ ממשיכה לשמש כפריט אופנתי מגניב, דרך מבחנות ממתקים כחולות ולבנות, ועד מארז הזיקוקים שתמיד מלהיבים את הילדים והצעירים ברוחם. 
 
 

טאצ' אישי - נגיעה קטנה בלב
 

כאמור, היצע מתנות ליום העצמאות הוא גדול ומגוון, אך דווקא הגיוון הזה דורש השקעה ושימת לב לפרטים הקטנים שיכולים לתת את הטאצ' האישי שלכם.  מתנות ליום העצמאות אינן בהכרח חייבות להיות יקרות, אך כן כדאי להשקיע בהן מחשבה. המגע האישי שלכם הוא זה שיוסיף למתנה את הרובד האישי שלרוב מקבל המתנה יעריך הרבה יותר ממחירה. אפשר להשקיע במתנה הכוללת בתוכה מגוון מוצרים במארז מהודר. אפשרות נוספת היא מתנה המגיעה במיתוג אישי על פי דרישתכם,  שיכולה להוסיף נופך אישי ומסר מכם ובכך להעניק לה ייחוד. תוכלו אף לשלב זאת עם מתנה שתוכל לשמש את המקבל אותה גם לאחר החג, "קופסאות רטרו היו זמנים" למשל יוכלו לשמש לאחסון. אפשר לבחור בדרך מקורית לאחל חג שמח לחברים במשרד וללקוחות  ולמלא מארזים קטנים במתוקים שישמחו את ליבם, או אפילו להשקיע מעט יותר במוצרים גדולים כמו סט ברקיביקיו, מחבות כלים למנגל ועוד. הרי כולם אוהבים לעשות על האש ביום העצמאות.
 
סט ברביקיו
 
 

הדרך שלכם להגיד חג שמח
 

חשוב לזכור שמתנה היא בראש ובראשונה הדרך שלכם להגיד למקבלה תודה, וככזו היא בעלת ערך משל עצמה. כשאתם ניגשים לבחור מתנה ליום העצמאות, חישבו מה אתם הייתם רוצים לקבל ומה הוא יום העצמאות בשבילכם. זכרו שמתנה מושלמת היא כזו שאתם בחרתם והיא מאפיינת אתכם כמו את האדם אליו היא מיועדת. וכמובן אל תשכחו גם לחשב את התקציב שאתם מייעדים למתנה. אחרי הכל מתנה היא דרך מצויינת לתת תזכורת להערכה ולחשיבות של אלה הסובבים אותנו ביומיום ולהראות להם שגם לכם היה חשוב להגיד "חג שמח" אבל בדרך שלכם שתיזכר עוד שנים.
 
 
כנסו לעמוד מתנות לחגים לבדיקה וצפייה במוצרים שונים
 
סלסלה לחג