קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
מתנות מודפסות מקוריות ליולדת - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

מתנות מודפסות ליולדת

כאשר אנו מחפשים מתנות ליולדת, תמיד נרצה למצוא מתנה מקורית ומיוחדת שלא תהיה דומה לכל עשרות המתנות האחרות שתקבל. התחום של מתנות ליולדת התפתח מאוד בשנים האחרונות וניתן למצוא היום מגוון גדול של רעיונות למתנות, שמתכון אפשר לבחור מתנה בהתאם לתקציב המתוכנן, בהתאם למין התינוק, בהתאם לעונות השנה או כל קריטריון אחר שנחליט לגביו. אמנם התחום המסחרי של מוצרים לתינוקות נמצא בפריחה אדירה, אך חשוב לזכור כשאשר מדובר על חנויות רגילות ורשתות מוכרות, בסופו של דבר מדובר על מגוון מצומצם יחסית של מוצרים, שחוזר על עצמו מחנות לחנות, מה שגורם לכך שכל יולדת מקבלת בדרך כלל לפחות מתנה אחת כפולה.

לכן, כאשר אנחנו מחפשים מתנות מקוריות ליולדת כדאי לנסות לחשוב בכיוונים קצת אחרים ולהיות יצירתיים ומקוריים. הרי לא נרצה להעניק ליולדת מתנה שתצטרך לרוץ להחליף לפני תום מועד ההחלפה, כיוון שהיא דומה או זהה למתנות אחרות שקיבלה שנקנו ברשתות הגדולות. 

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא מתנה מקורית ליולדת היא לחפש אותה פשוט ברשת ולא בחנויות הרגילות. יש היום לא מעט חנויות וירטואליות של מתנות ליולדת באינטרנט שמציעות מגוון מוצרים מעוצבים ומיוחדים שלא ניתן למצוא בחנויות הרגילות. דרך נוספת להפוך את מתנת הלידה למקורית במיוחד היא להשתמש במוצרי דפוס מיוחדים וכך להפוך את המתנה לאישית במיוחד.

תוכלו לראות מגוון מוצרים שלא בהרכ מותאמים ליולדות בקטלוג המוצרים שלנו - כנסו לקטלוג המוצרים

 

מתנת עץ קקטוס מלאכותי       מגבות לפנים         תיק לאשה

 

 

רעיונות למתנות מודפסות

כאשר מחפשים מתנות ליולדת, צריך להחליט קודם כל האם מחפשים מוצר ליולדת עצמה, לתינוק החדש או משהו שיתאים לכל המשפחה. אפשר למצוא מגוון מוצרים מודפסים שיכולים להתאים לכל אחת מהקטגוריות. 

 

מתנות לתינוק 

מתנה הלידה האולטימטיבית היא כמובן ביגוד לתינוק. כדי להפוך את הבגדים למקוריים ומיוחדים אפשר להזמין היום ביגוד לתינוק עם שמו מודפס באותיות מעוצבות ומרהיבות או עם תמונה שלו- בגדי גוף, מצעים, שמיכות ומוצרי טקסטיל שונים שיהפכו את הבגדים ליוצאי דופן וישמחו כל יולדת.

 

מתנות ליולדת

כאשר רוצים לפנק את היולדת עצמה, אפשר למצוא מוצרים אישיים שישרתו אותה- חלוק אמבט מפנק עם שמה, מגבות גדולות ומפנקות, ספל קפה מעוצב עם תמונת התינוק מודפסת עליו, כובעים תואמים לאם ולתינוק עם תמונה משותפת שלהם או עם שמותיהם, מסגרת מיוחדת לתמונה ועוד מגוון רעיונות למתנות אישיות ומיוחדות.

 

מתנות לידה לכל המשפחה 

כאשר תינוק חדש נולד לפעמים מעדיפים לרכוש מתנה שתשמח כבר את ליבה של כל המשפחה. הדבר נכון במיוחד כאשר כבר יש אחים גדולים בבית, שגם להם צריך להעניק תשומת לב ובמקום לקנות להם מתנה בנפרד, אפשר פשוט להקדיש מתנה אחת לכל המשפחה- מסגרות מיוחדות לתמונות, תמונות קנבס מוגדלות כל כל בני המשפחה, סט כוסות עם הדפסה של תמונות משפחתיות, חולצות מודפסות לכל בני המשפחה לפי מידותיהם, לוח שנה עם תמונות משפחתיות ובציון תאריכי יום ההולדת של כולם ועוד

הזמנת מתנות מודפסות תהפוך כל מתנה ליולדת למיוחדת, מקורית ומושקעת במיוחד ותאפשר לכם להפתיע ולשמח את היולדת וסביבתה הקרובה.

 

למגוון מוצרי פרסום וקידום מכירות מבית קרן אור