קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
סוגי המדפסות שמדפיסות מוצרי פרסום וקד"מ - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

סוגי המדפסות שמדפיסות מוצרי פרסום וקד"מ

 

 

להן 4 סוגי מדפסות מרכזיות להדפסה של מוצרי פרסום וקידום מכירות

 

1. מדפסת ה LX500e של PRIMERA האמריקאית - זו מדפסת דיו מאוד איכותית ומהירה, וביכולתה להדפיס מדבקות בכמויות גדולות מאוד לייצור מוצרים שיווקיים שמטרתם תהיה נטו קידום מכירות. המדפסת מאפשרת גם הדפסה של תמונות, גרפיקה וטקסט. המדבקות בנוסף יכולות להיות מיועדות לנרות או שקיות ממתקים, למוצרים כימיים, לבקבוקי יין, אריזות של מתנות לחג, למוצרי קפה ותה או למיצים אכול של בעלי חיים ועוד אין ספור מוצרים שמשמשים לקידום מכירות.

 

2. מדפסת  SureColor SC-F2000 - הנה מדפסת שמדפיסה ישירות על בדים! היא יכולה להדפיס על מגוון מוצרי טקסטיל כמו: חולצות, כובעים, תיקים שמיכות, מגבות ועוד. האיכות והאמינות שלה גבוהים מאוד והיא בעלת יכולת התאמה לגובה המשטח, כיוון ההדפסה, ולמגוון של צבעים. לאחר ההדפסה האזור שהודפס בו, נותר נוח, רך ונעים והמוצר יהיה עמיד מפני שחיקה.

 

3. מדפסות תלת מימד  בדגם  MakerBot   Rep + / Mini + / Z-18 - זו אחת ממדפסות התלת ממד החדשות והמרתקות בעולם היום. הן משמשות בעיקר אנשי תעשייה, מהנדסים מעצבים ואדריכלים ויכולות גם לתת מענה שיווקי ובעלי ערך פרסומי וקידום מכירה.

 מדפסת תלת מימד ליצירת מוצרי פרסום וקדמ
 

 

4. מדפסת להפקת תמונות ה- SureLab D700 – מדפסת זו מיועדת להדפסת תמונות איכותיות ביותר. זו מדפסת פוטו מקצועית וקומפקטית, בעלת שישה צבעים בטכנולוגיה של הזרקת דיו. מדפסת זו היא  אידיאלית אם מעוניינים בתמונות איכותיות על מגוון שלם וגדול של כול סוגי המדיה.