קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
עטים עם לוגו: אפשר חתימה? - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

עטים עם לוגו – אפשר חתימה?

 

אז אפשר חתימה?

מיתוג התחלתי לעסק

הקמתם עסק ואתם רוצים להתפרסם כמה שיותר מהר. אולם תקציב שיווק ומיתוג לעסק הוא אינו דבר של מה בכך וכולל קצת יותר קמכמה שקלים. על אף כל הנאמר על הנושא מוצרי הפרסום, וה"פיצ'פקס", המזכירים את מוצרי הפרסום עדיין רחוקים מלחלוף מן העולם מסיבה פשוטה ביותר אנשים אהבו, אוהבים ותמיד יאהבו לקבל מתנות גם אם מדובר במתנה הכי פשוטה של עט שבעוד פחות מיממה אפשר יהיה להספיד אותו בין ערמות העטים שכבר אינם כותבים או לחילופין יצטרף לחבריו, העטים האבודים לפני שבכלל נשים לב.

ועדיין, אנשים ובמיוחד לקוחות אוהבים לקבל כל מה שאין צורך לשלם או להתחייב עליו , מיתוג התחלתי לעסק כמו למשל מוצר פרסום פשוט יוכל לתרום לכם בפיתוח רעיון הקונספט של העסק ועל הדרך ליצור קו נוסף אל הלב (ואל הכיס של הלקוח)

 

עט ממותג מסוג מארק        עטים ממותגים למשרד   


 

מיד החיסכון ומידת ההשקעה – חשיבות איכות מוצר הפרסום

השקעה במוצר פרסום חדש כמו עט ממותג לא ידרוש מכם השקעה של תקציבים גדולים יותר אבל יש אבל לא קטן, השקעה באיכות המוצר, לא פעם אנחנו נתקלים בעטים אותם אנו מקבלים לכאורה במתנה מהחברה המשרתת אותנו. מה הטעם להעניק במתנה מוצר פשוט ככל שיהיה שיתרום תרומה קצרת מועד בלבד ללקוח ועד כמה וכמה לרושם והתדמית העסקית שלכם. וכל זה בגלל עט אחד קטן שלא עובד אשר אוטומטית ייצור רושם ותדמית של קמצנות וזילות.


 

כולם אוהבים לקבל מתנות – חשבו על מוצר שכולם זקוקים לו

עטים הם פריטים אשר נדרשים תמיד. לעולם תמצאו אדם שיש לו יותר מידי עטים או שיסרב לקבל עט. מיתוג פריט "שמיש", אשר יהווה תחושה של מתנה ללא כל התחייבות, דרך אגב, גם ואפילו במיוחד אם הלקוח הפוטנציאלי לא הפך ללקוח רוכש וצורך שירותים, הרושם הראשוני והזיכרון של קבלת המידע והמתנה צנועה וקטנה ככל שתהיה תשפיע את השפעתה באחוזים גבוהים. זכרו, לעולם אל תתנו ללקוח פוטנציאלי לצאת מהעסק שלכם בלי כלום בידיו...

 

תוכלו לבדוק מוצרים נוספים בלינק - מתנות לעובדים

 מתנה למשרד - מעמד לשולחן לעובד               מארז למטבח    

 

בדלו את מוצר הפרסום שלכם – אובדן המתנה שווה לאובדן המודעות לעסק

העניקו מתנה שתאפיין את העסק שלכם ולא תהיה סתם עוד עט פשוט עם דיו זול. אם כבר אנחנו בעניין של עט עם לוגו מומלץ כבר להזמין עט פיילוט איכותי למשרד וממותג. מאוורר, פנס או פותח מברקים בקצהו השני של העט, נוסף כמובן על הסלוגן והלוגו יהוו מתנה שקשה יהיה להניח כלאחר יד ולשכוח כמו עט פשוט. עסקים רבים הבינו את חשיבות המתנות הממותגות והערך המוסף שלהן – קידום מכירות באמצעות מראה ייחודי יישדרו השקעה וחשיבות המקוריות בעסק/בארגון שלכם.

זה לא עוד סתם עט, כמו שאתם לא עוד סתם עסק!

 

לקבלת ייעוץ ראשוני צרו איתנו קשר