קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
פרסום על גבי מוצרי חורף - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

פרסום על גבי מוצרי חורף

החורף כבר כאן וזה הזמן להתעדכן בכל סוגי מוצרי הפרסום המותאמים לעונת החורף. 
מוצרי פרסום הם למעשה הגדרה כללית לכל אותם מוצרים שעל גביהם ניתן להדפיס את לוגו החברה או בית העסק ואלמנטים גרפים נוספים למטרות פרסום, שיווק וקידום מכירות. בין היתר בקטגוריית מוצרי קד"מ לחורף תוכלו למצוא מוצרים כגון מעילים, פליזים, חם צוואר ממותג, מחממי אוזניים לחורף ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל ממותגים הנלווים למוצרי פרסום כגון ספלים ועטים המיועדים לכל עונות השנה, לרבות, מוצרי פרסום המיועדים לחודשי חורף ישראלי.
 

מוצרי פרסום לחורף כאמצעי מיתוג 


מוצרי הפרסום השונים המיועדים לעונת החורף יכולים לשמש אתכם כאמצעי מיתוג יעיל ובולט בשטח וזאת באמצעות מוצרי פרסום שונים לחורף הנמצאים בשימוש מוגבר במהלך חודשי החורף, לרבות, פרסום על גבי מטריות, פרסום על גבי כירבולית מתנה ללקוחות וכדומה. 
מיתוג לעסק בעזרת מוצרי פרסום הוא אחד מהאמצעים היעילים והזולים ביותר למיתוג בית העסק, כאשר נוכחותם של מוצרי הפרסום בקרב קהלי היעד הרלוונטיים לכם תורמים רבות ליצירת הקשר המיתוגי בין קהל הלקוחות לבין בית העסק. בניגוד ליעילותם של אפיקי פרסום שונים במדיה המסורתית או הדיגיטלית, מוצרי פרסום ממותגים מאפשרים לכם להגיע ללקוחותיכם בשטח ובכך לחשוף את המותג המקודם באופן בלתי אמצעי.

 
מטריות ממותגות לחורף

 

מוצרי פרסום כמתנות לעובדים, לספקים וללקוחות החברה 


קטגוריית מוצרי הפרסום לחורף יעילה גם למטרות ייצור והפצה של מתנות לחורף לעובדים, מתנות חורף לספקים ומתנות חורף ללקוחות החברה. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מוצרי פרסום שונים כגון: שמיכות כירבולית ממותגות ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל ממותגים היכולים לשמש כמתנה אישית - חמה ונעימה לכל עובד/לקוח או ספק.
 

הדפסת מוצרי פרסום לחורף - כיצד?


הדפסה על גבי מוצרי פרסום לחורף מיושמת באמצעות שתי שיטות הדפסה עיקריות, האחת, הדפסת משי והשנייה הדפסה בשיטת הסובלימציה, כאשר שיטת ההדפסה נקבעת בין היתר בהתאם לחומר הגלם ממנו מיוצר המוצר הפרסומי ובהתאם לשטח הפרסום הרצוי לכם על גבי המוצר. ( לקריאה על סוגי הדפסות ומדפסות שונות המיועדות למוצרי קד"מ - לחצו כאן )
במוצרי חורף כגון שמיכות ומוצרי טקסטיל נוספים ניתן לבצע את ההדפסה באמצעות רקמה ישירה על גבי החומר וליהנות ממוצר פרסום איכותי ומרשים המשלב בתוכו רקמה ייחודית של הלוגו או כל כיתוב אחר אשר ימתג אתכם על גבי המוצר.

 
ספלים תרמיים ממותגים לקידום מכירות

 
לצורך הפקתם של מוצרי פרסום לחורף תדרשו לבחור בין מספר מוצרי חורף המיועדים למטרה זו ולהגדיר את אופי הפרסום המודפס או הרקום על גבי המוצר. תכנון מקדים של המוצר ומטרות הפרסום יאפשרו גם לכם ליהנות ממוצרי פרסום אופטימאליים לעונת החורף ובכך להעניק ללקוחותיכם את המוצר השימושי ביותר עבורכם לחודשי החורף. כיום, שיטות ההדפסה המודרניות מאפשרות לכם לבצע פעולת הדפסה איכותית כמעט על כל חומר גלם והדבר מאפשר לכם להדפיס על מוצרי חורף שונים ומגוונים.

למידע ופרטים נוספים צרו אתנו קשר