קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
על קדמ, הדפסות, העתקות וסריקת מסמכים - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

על קדמ, הדפסות, העתקות וסריקת מסמכים

על קד"מ, הדפסות, העתקות וסריקת מסמכים


כל בעל עסק מכיר בחשיבותו של המיתוג - כל חברה שואפת ליצור תדמית טובה ולמכור את המוצרים שלה. כיום ישנן טכניקות פרסום שונות כמו קידום מכירות באמצעות מוצרי פרסום ומדובר בשיטה יעילה למדי המבטיחה קהל לקוחות רב.
 

מהו מיתוג


ניתן לומר כי מיתוג הוא עמדות, תפיסות, רגשות של צרכנים בקשר לארגון או רעיון מסוים.  מטרתם של אנשי השיווק היא להשפיע על דעת הקהל במטרה ליצור עבור קהל הלקוחות תמורה משמעותית לכסף שלהם. אותו מוצר יכול להיות מקדם מכירות משמעותי באמצעות מיתוג נכון ואפקטיבי.
 
הדפסה על מטריות לקידום מכירות

זהות מותג כיום


אם בעבר היה ניתן לזהות מותג רק באמצעות סממנים ויזואלים, הרי כיום בעידן בו אנו חיים קל יותר לזהות מותגים. כיום באמצעות הדפסת לוגו, אייקון או צבע מסוים ניתן לתרום רבות לפעילות השיווקית של העסק. כיום ניתן ליצור מיתוג איכותי בהתאמה רחבה לקהל הלקוחות באמצעות הדפסה של המותג על גבי חולצות, כובעים או עטים - כל אלו מהווים כלי שיווקי אפקטיבי למדי אשר ניתן לעשות בו שימוש לטובת הפרסום וכך להגדיל את קהל הלקוחות.


 

באמצעות קידום מכירות ניתן לפרסם מוצרים שונים בעלות משתלמת


באמצעות מוצר קידום מכירות ניתן לחשוף ולפרסם מוצרים שונים כאשר ההשקעה הכספית אינה גבוהה מדי ונמוכה בהשוואה לפרסום באמצעי מדיה אחרים. מדובר בשיטה יעילה למדי המסייעת להטמיע את המוצר בקרב הלקוחות ועוד מוצרים שמטרתם היא לפרסם את המוצרים של החברות השונות. במה שנוגע לשימוש בציוד המשרדי, כולל מוצרי נייר למיניהם (מחברות, חוברות, ניירות ממו, מסמכים מכל סוג), אפשר באמצעות סריקת מסמכים אף למקסם את פרסום החברה ולהעניק לה יתרון משמעותי על פני המתחרים אשר לא עושים שימוש בשיטות שיווק הללו.
 

קיימות מכונות שונות להדפסה


מלבד סריקת מסמכים המסייעים לקידומה של החברה, כיום ניתן למצוא מכונות שונות להדפסה - ישנן מכונות המיועדות להדפסה על מוצרי קידום מכירות ומדובר במכונות איכותיות שמטרתן להטמיע את לוגו החברה הכולל תמונות וסלוגנים. כך לדוגמא ניתן למצוא כיום מדפסות דיגיטליות ומדובר בשיטת הדפסה פופולרית למדי שהתפתחה בשנים האחרונות באמצעות מכונה דיגיטלית.

 

היתרון המרכזי של מוצר קידום מכירות


יתרונו המרכזי של מוצר קידום מכירות כגון תיק עם לוגו או ספל עם לוגו בא לידי ביטוי בשיטת פרסום אפקטיבית עבור העסק - לא מדובר בכלים הנעלמים אחרי רגע אלא מדובר במוצרי פרסום לכל דבר עבור העסק והנוכחות שלהם היא נוכחות פרקטית לחלוטין. התרומה המרכזית של המוצרים הנ"ל מסייעת לחברה בחיזוק הקשרים עם בעלי חברות אחרות וכך ניתן להעצים את מעגל הלקוחות. נוסף על כך, סריקת מסמכים המסייעים לקידומה של החברה ולפרסומה. כך לדוגמא מסמכים הקשורים בייחודה של החברה יכולים להיות מתורגמים למוצר קידום מכירות אשר יכלול משפטים העוסקים ביתרונה של החברה וכך לקוחות יפנו שוב לחברה  כאשר הם יראו את המתנה לנגד עיניהם.
 
תיקים מודפסים לקידום מכירות ופרסום