קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
תיק למחשב נייד | תיק ללפטופ - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

תיקים למחשב נייד

 

תיקים למחשב – כך תשמרו על המחשב הנייד שלכם לאורך שנים

 
טוענים שתפרו לכם תיק? חושבים שאתם עשיתם כל שיכולתם כדי לשמור על פעילותו התקינה והתקנית של המחשב הנייד שלכם? חשבו שנית. רבים מהלקוחות, בעיקר הלקוחות הפרטיים והעסקים הקטנים אינם יודעים להעניק את היחס הנכון והנאות למחשב שלהם. המחשב, במצבו הדלוק שולח אותות חשמליים וכולל חלקים ומערכות אלקטרוניות אשר פועלות גם במצבים בהם אתם אינכם עובדים על המחשב כלל. כל מקרה של זעזוע ולו הקטן ביותר עלול להזיק למחשב מאובדן נתונים ועד ליציאה מכלל פעולה לחלוטין עד למצב בלתי הפיך.
 
מעבר לכך, נשיאת המחשב באופן שאינו תקין עלול לפגוע בבריאותו של בעל המחשב, הן מבחינת הקרינה והן מבחינות אורטופדיות וכירופרקטיות, במיוחד מהסיבות הנל יוצר תיקים למחשב המתאימים במיוחד לנשיאת המחשב במשקלים השונים ובחללים השונים.
 
 
תיק למחשב נייד        תיק כחול למחשב נייד           תיק גב למחשב נייד    
 

 

מדוע חשוב לכבות את המחשב לפני הכנסתו לתיק?

 
כפי שציינו בפתיח, כאשר המחשב סגור הוא עושה פעולות מעגליות ועדכונים גם ובמיוחד כאשר אנחנו איננו עובדים עליו. כאשר המחשב נמצא בפעילות, כלומר במצב דלוק או במצב שינה (כלומר) במצב שאינו כבוי לחלוטין הוא עשוי ליצור כשל באותם עדכונים, כשל אשר עשוי להשפיע על מערכת הגיבויים והפעילות התקינה של המחשב. בתוך המחשב עצמו מצויה דיסקית, המסתובבת באמצעות מחט, ממש בדומה לגרמופון כל עוד המחשב במצבו הפעיל. כאשר אנחנו נושאים את המחשב, מטלטלים או מזיזים אותו באופן שאינו עדין אנו עלולים לגרום לשריטה אשר תזיק למחשב. לכן בכל תזוזה של המחשב חשוב לעשות זאת באופן איטי בקו אחד, וכאשר יוצאים איתו מהבית יש לשים דגש על כיבוי המוחלט ואחסונו בתוך תיק למחשב נייד.
 
למידע נוסף על תיקים וצפייה בתיקי מחשב כנסו לעמוד - תיקי מחשב מעוצבים
 

 

חשיבותו של תיק ייעודי למחשב

 

התיק הייעודי למחשב מונע את תזוזתו של המחשב מאחר שכולל תא המותאם לאחסון ושמירה על שלמות וניקיון המחשב. תיק ללפטופ, כוללים בדרך כלל רצועות מיוחדות אשר מונעות את תזוזת המחשב במקרה בו המחשב לא כבוי לחלוטין, במיוחד במקרים של הליכה ארוכה, הנחה , הרמה ופעולות מאסיביות שגורמות לטלטול המחשב, אחסון בתוך שאינו מותאים עשוי להזיק למחשב גם מכיוון החומרה וגם מכיוון החומרים החיצוניים שלו (המתכת והפלסטיקה).
 
 

תיקים מעוצבים למחשבים ניידים – סטייל ומיתוג חדש באופנת המחשבים

 
אחד הטרנדים החזקים והמלהיבים ביותר הוא טרנד התיקים המעוצבים למחשב. תיק למחשב לא חייב להיות אותו מוצר מרובע שחור/חום משעמם או אפילו בגוון אחיד ודומיננטי. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקים מעוצבים עם דוגמאות ומיתוגים שונים בהתאמה למגדר, לגיל ולצורך האישי. בין התיקים המיועדים למחשבים ניידים תוכלו למצוא גם תיק גב למחשב. ככלל גם התיקים הממותגים וגם אלה בסגנון ה"חלק" יותר יתרמו באותה מידת איכות.
 

תיקי לפטופ לבריאות הגב

לפני שאנחנו חושבים על מראה תיק למחשב חשוב שנקדיש דקה של מחשב על בריאות הגב שלנו. הלפטופ הוא מוצר כבד בדרך כלל בייחוד מאחר שאין זה המוצר היחיד שאנו לוקחים איתנו בין אם זה ללימודים ובין אם לפגישת עבודה. חשוב מאוד להשקיע בתיק שיהיה נוח ויפזר את משקל המחשב על כל הגוף וימנע לחץ על עמוד השדרה. כיום תוכלו למצוא גם תיקי גבר למחשבים אשר תורמים לנוחות משמעותית יותר בעת הנשיאה.
 
 
 
למידע נוסף וייעוץ ראשי התקשרו אלינו במספר  076-5455523
תיק גב נוח בשחור לבן