קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
קטלוג מוצרים | מגוון של מוצרים לפרסום העסק - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

קטלוג מוצרים

בתקופה בה נישת שיווק העסקים מתפתחת ונכנסים ערוצים אפקטיביים לפרסום ולשיווק העסק אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים לפרסום העסק שלכם. כמו כן, תמצאו באתר מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, מוצרי שיווק לכנסים מקצועיים ועוד.


אנו מציעים מבחר גדול של מוצרי פרסום ומתנות נבחרות לשימוש העסק שלכם כגון: עטים עם לוגו החברה, תיקים לכנסים עם הלוגו שלכם וכל מוצר שתעלו על דעתכם ממותג עם הלוגו של החברה שלכם!

תוכלו למצוא אצלנו חולצות ממותגות עם לוגו העסק רשום או מודפס, תיקים ממותגים והדפסות אישיות, מתנות לעובדים, לקוחות ומנהלים, גאדגטים וגימיקים שונים למשרד, מוצרי ספורט ועוד מגוון ענק של מוצרי פרסום וקידום מכירות המהווים את קו השיווק הראשון והחשוב למיתוג העסק. 
בכל רשת או חברה שמכבדת את עצמה תוכלו למצוא את עובדי החברה בתלבושת ייצוגית של חולצות מודפסות עם לוגו העסק או רקמה עם לוגו העסק.
האפקט הראשוני של הלקוח שנכנס לעסק ורואה את לוגו החברה מתנוסס על כל חולצות העובדים הנו עצום, הלקוח ישר מתמלא בביטחון ותחושה כי הוא נמצא בעסק רציני שייתן מעלה לצרכיו. כמו כן מוצרי פרסום שונים ואחרים מספקים את אותו האפקט, ובאמצעותם ניתן להגיע לחשיפה משמעותית לקהל רחב וחדש ולמתג את בית העסק במקום הראוי לו.

 

לקבלת ייעוץ ראשוני צרו איתנו קשר - 052-6457500