קטלוג מוצרים
אור גרופ – מוצרי פרסום וקידום מכירות
מוצר החודש שלנו
חבילות שי לחג | הדפסה לוגו על חבילת שי - קרן אור מוצרי פרסום לפרטים

מיקרוגריל | צלייה ב 6 דקות

סיר מיקרוגריל לצלייה ב 6 דקות

 

הסיר ששיגע את ארצות הברית מגיע לישראל!!!!

מיקרוגריל - הסיר היחידי שמוציא מהמיקרוגל את הטוב ביותר

בישול וצלייה באמצעות מיקרוגל ביתי ב 6 דקות בלבד.

עכשיו במחיר הכרות לכבוד חג הפסח!!!!

צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

 

 

לחזרה לעמוד - מתנות לחגים

 

חבילות שי לחג

חבילות שי ממותגות לחג עם לוגו החברה

לחבילות שי ממותגות לחג יש יתרונות רבים

אחד הפרסומים היעילים ביותר לחברתכם הוא הדפסת לוגו, כיתוב, סלוגנים או תמונה מסויימת והפצתם באמצעות חבילות שי לחג הממותגות עם לוגו החברה.

חבילות שי לחג אלו יגיעו לעובדי חברה, לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים. אנו בחברת קרן אור מציעים מבחר עצום של חבילות שי, מארזי שי לחג, אריזות וסלסלות שי לחג כדרך אידיאלית לשימור הלקוחות, פרסום ומיתוג בית העסק.

 

שימור לקוחות

כול לקוח אשר יקבל מארז שי לחג, ירגיש כי משקיעים בו והוא חשוב, ולמרות שהוא יודע כי הוא אינו היחידי שקיבל את אותה המתנה, הוא עדיין ירגיש שהמתנה אישית ומיועדת עבורו. מתנה ללקוחות נותנת תחושת שייכות, משפרת את הקשר האישי, מקטינה סכסוכים ומתחים ובסופו של דבר גם מגדילה את הסיכויים כי יישאר אתכם לאורך זמן.


שיווק ופרסום בבית הלקוח

אחת המטרת החשובות ביותר של מארזי שי לחג לעובדים, לקוחות ושותפים הנה המיתוג והפרסום הפסיבי של בית העסק. חשבו על לוגו החברה שלכם המתנוסס על חבילת השי שקיבל אחד הלקוחות ועל כך שכול מי שבא איתו במגע נחשף לחברה שלכם ולעיסוקה המרכזי והתועלת המיתוגית שתרוויחו מעצם הפעולה השיווקית הקטנה הזאת. חשבו על כך גם שככול שהמתנה שלכם תהיה איכותית יותר, כך ישתמשו בה יותר והיא אף לעתים גם תמוקם במיקום אסטרטגי ( כמו שולחן בחדר ישיבות או דלפק ) מה שיחשוף וימתג עוד יותר את חברתם. לכן מומלץ להקדיש מחשבה רצינית על הנושא.

חשוב גם לציין שפעולות השיווק והמיתוג של חבילות השי במידה והיא נעשת על חצי רגל, וללא מחשבה יכולה לעשות את הפעולה ההפוכה ולפגוע במיתוג.   

 

לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו איתנו קשר